52 397 78 02       termowent@chojnice.pl

Historia


Jesteśmy firmą rodzinną działającą od maja  1989 r. promującą od swojego początku najnowsze technologie i nowatorskie rozwiązania w wykonawstwie instalacji grzewczych wod. -kan.  wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.      

W pierwszych latach działalności firma prowadzona była przy własności jednoosobowej jak również w formie spółki cywilnej.
Ostatecznie od 1996 r własność   jest ponownie jednoosobowa i firma działa pod nazwą Termowent Service Andrzej Gorlik
Od  2006 zaczynamy pozyskiwać znaczną część robót na zasadzie udziału w przetargach.

W 2007 r  powstaje Firma Termoprojekt Halina Gorlik  zajmująca się głównie przygotowaniem dokumentacji przetargowej , wycenami oraz  usługami projektowymi. W 2012 r zmieniamy siedzibę firm - przenosimy działalność do nowego obiektu przy  ul. Zakładowej. Pozwala nam to między innymi  podjąć działalność  handlową w ograniczonym zakresie  sprowadzającą się do sprzedaży urządzeń grzewczych i wentylacyjnych.
W 2017 powstaje firma Termowent Jakub Gorlik skupiająca się tylko na wykonawstwie – montażu instalacji.
Wspólny element symbolicznie scalający pracę trzech podmiotów to TERMOWENT GROUP. Wiodącą firmą pozostaje Termowent Service
Przez lata naszej intensywnej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, uzyskaliśmy renomę, którą  dzisiaj możemy się poszczycić. Złożyły się na to również wysokie kwalifikacje pracowników, rzetelne i solidne wykonawstwo robót.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach. To wszystko sprawia, że możemy podjąć się wykonawstwa trudnych i skomplikowanych inwestycji. Możemy pochwalić się realizacją instalacji w obiektach wielkopowierzchniowych, w szpitalach budynkach użyteczności publicznej oraz w zakładach i obiektach wysoce zaawansowanych technologicznie. Montujemy urządzenia i materiały dobre jakościowo sprawdzonych, wiodących  producentów.